Телеінспекція труб

Відеодіагностика (Телеінспекція) каналізаційних труб
Відеодіагностика систем каналізації дозволяє оцінити працездатність систем каналізації та виявити недоліки або проблемні місця, що потребують ремонту. Провівши відеодіагностику каналізації можна визначити спосіб, яким можна провести ремонт або профілактику системи. Відмінний стан каналізаційних труб є основою ефективного функціонування інженерних систем, а значить гарантія спокою та комфорту користувачів. Тим часом своєчасний контроль та усунення проблеми на початковій стадії дозволяють економити час та гроші. Подальший ремонт пошкодженої каналізаційної системи обійдеться набагато дорожче. Не кажучи вже про штрафні санкції чи необхідність компенсувати збитки власникам затопленої квартири поверхом нижче.Довжина каналізаційних труб така, що звичайний користувач не може встановити, де потрібно прочищати або ремонтувати. Відеодіагностика дозволяє зробити інспекцію каналізаційних трубопроводів, отримати максимально точну інформацію з мінімальними витратами. Оглянути каналізацію зсередини, розробити дієві заходи щодо забезпечення якісної роботи інженерних комунікацій, скласти перелік необхідних заходів все це можливо завдяки автономним переносним відеосистемам.
Відеодіагностика дозволяє:• перевірити правильність проектування каналізаційної системи;• виявити засмічення, їх тип та характер;• визначити місце розташування пошкоджень системи;• перевірити стан водостоків;• виявити незаконні врізи;• провести моніторинг стану трубопроводу після очищення чи ремонту;• одержати точні координати аварійної ділянки.
За допомогою цієї методики досвідчені фахівці надалі визначать найдієвіший метод санації, бестраншейного ремонту або прочищення каналізаційних труб. Використання високотехнологічного обладнання забезпечить отримання максимально точних показників, які допоможуть скласти уявлення про рівень засміченості труб. На основі цих даних можна вибрати найбільш ефективний спосіб очищення, знизивши цим витрати на подальший ремонт і усунення аварійних ситуацій.Відеодіагностика каналізаційних систем дозволяє записати результат перевірки подальшого використання.
Телеінспекція каналізації та відеодіагностика трубВідеоінспекція проводиться на трубопроводах довжиною до 50 метрів та глибиною до трьох метрів. У каналізацію подається відеообладнання розміщене в герметичному корпусі та на гнучкому кабелі, що подається за системою. Спеціальна конструкція дозволяє відеообладнанню просуватися в умовах підвищеного забруднення та заповнених водою комунікаціях. Діаметр труби, що досліджується, може становити від 40 до 2500 мм. Довжина трубопроводу до 50 метрів.У процесі діагностичних робіт використовується інноваційна система німецького виробництва, з високою точністю, компактністю та мобільністю. Кольорова відеокамера з високою роздільною здатністю передає зображення на монітор у режимі реального часу, дозволяючи досвідченим фахівцям компанії ретельно вивчити стан трубопроводу.Відеокамера герметична, витримує тиск 10 Бар та забезпечує високу якість зображення. Усі її пересування контролюються за допомогою електронного лічильника, що заміряє пройдену відстань, що дозволяє з максимальною точністю встановити місце аварії або засмічення, не вдаючись до розкопок під дорогами та будинками.
Замовити послугу відеоінспекції каналізаціїЗамовити відеодіагностику каналізації можна цілодобово за телефоном 📞 067-736-86-17 , 📞099-736-86-17 , 📞 073-736-86-17 цілодобово. Компанія "ALLIGATOR SERVICE" надає повний спектр послуг, спрямованих на збереження бездоганного стану інженерних систем. Це не тільки оперативна допомога аварійної служби, доступна у будь-який час. Для виконання замовлення бригада виїжджає на об'єкт протягом десяти хвилин або до вказаного часу.