Гідродинамічна прочистка


ГІДРОДИНАМІЧНЕ ПРОЧИЩЕННЯ
У ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ СУТЬ ПОСЛУГИ?Професійна гідродинамічна промивка каналізації є подачею спеціальної техніки для промивки каналізації до місця призначення; та Ліквідацію різних засорів каналізаційних труб за допомогою гідродинамічного методу;
• Аварійне промивання трубопроводу у разі потреби. Промивання трубопроводів може здійснюватися навіть у нічний час доби та у вихідні дні за бажанням замовника. Ціна при цьому може відрізнятись, однак, вона оптимальна!
ПРИНЦИП ДІЇ ГІДРОДИНАМІЧНОГО АГРЕГАТУПромивання каналізації гідродинамічним способом у Києві та Київській Області передбачає застосування спеціального обладнання для прочищення. Тут принцип дії полягає в тому, що з сопла миючих головок агрегату подається водяний струмінь під тиском. Це дозволяє ефективно вимити всі відкладення, що налипли на стінках труб каналізації. Устаткування працює за будь-якого температурного режиму. Його можна застосовувати також і для профілактики.
ПЕРЕВАГИ ПОСЛУГИПрочищення каналізації описуваним способом необхідне у тому, щоб забезпечити функціонування різних виробничих мереж. Також її використовують у комунальній сфері та для промивання зливових систем. Завдяки послугі збільшується термін служби каналізаційної системи та зменшується кількість незапланованих капітальних ремонтів та засорів. Крім того, відновлюється можливість самоочищення. Крім цього, згодом зменшується ступінь забруднення довкілля, що знижує можливість нарахування штрафів від санстанції. У нашій компанії працюють лише професіонали. Вони проводять усі роботи оперативно та використовують у своїй роботі лише сертифіковане та професійне обладнання.